Зовнішні фактори навколишнього середовища, погодні умови, мають великий негативний вплив на фасад будівлі. Одним з найголовніших ворогів будови є пил. Потрапляючи в мікротріщини вона поступово проникає і накопичується в них, руйнуючи при цьому зовнішні стіни.

Для того щоб зберегти зовнішній вигляд будинку і уберегти їх стіни від руйнування, все частіше звертаються до найбільш якісної способу чищення фасадів, це — мийка. Вона прийшла на зміну старому способу вирішення даної задачі, коли для позбавлення від тріщин вони замазувалися і зафарбовувати альпіністами. Це допомагало надати будівлі акуратний вигляд, але не рятувало фасад від руйнування, яке тільки починало прогресувати після цих дій.

Таким чином, в даний час миття фасадів набирає все більше популярності і в даний момент є однією з найбільш запитуваних видів послуг.

Особливості професійної чистки фасадів

Кожен період року залишає після себе на обробці фасаду будівлі свої сліди. І не має значення, з якого матеріалу виконане облицювання Вашої будівлі, а природа все ж залишить свій слід на зовнішніх стінах будівлі. А тому ці забруднення несуть з собою руйнівну силу і впливають на термін служби. Тому очищення, миття та обробка будівлі стають важливою частиною догляду за будовою, надаючи йому естетично привабливий вигляд і продовжуючи службу оздоблювальних матеріалів. Щоб провести професійну чистку зовнішньої частини будівлі потрібно прийти за допомогою до нас. Для якісної мийки фасаду ми використовуємо спеціально призначені для цього миючі засоби, професійне обладнання та пристосування.

Методи чистки фасадів

Найпопулярнішим методом чистки зовнішньої частини будівлі, який знайшов найбільшу поширеність, є мийка високого тиску. З її допомогою очищають більшість облицювальних матеріалів. Цей спосіб очищення найбільш функціональний і може застосовуватися для очищення від безлічі забруднень з зовнішніх стін, що мають саму незвичайну форму. Фасади з каменю, таких як граніт і мармур, обробляють гідроструменевим або піскоструменевим методами. Використовуючи такий метод очищення, кам’яна будівля отримає новий вигляд.

Послідовність робіт

У кожному разі процес і черговість дій з очищення фасаду підбирається окремо для кожного об’єкта індивідуально. Це залежить від матеріалу з якого виконаний фасад, так само береться до уваги ступінь забруднення будови. Ми протягом короткого часу допоможемо придбати Вашій будівлі новий вигляд, надати естетичний вигляд, продовжити термін служби будови незалежно від того, в якій стадії забруднення воно потрапило в наші руки.

Види фасадів з якими ми працюємо

  • Cайдинг вініловий та деревяний
  • Штукатурка "шуба"
  • Бетон
  • Короїд (декоративна штукатурка)
  • Сендвіч-панелі
  • Керпіч
ВВЕРХ